Bajki do słuchania warte poznania, czyli „Złota księga bajek” Disney’a

IMG_7144Czy znacie Alicję, która wpadła do dziury i znalazła się w krainie czarów, Mowglie’go, dla którego dżungla stała się domem i Pinokia – drewnianego pajacyka, który marzył, by zostać prawdziwym chłopcem? Pamiętacie Simbę, który śpiewał ze swoimi przyjaciółmi „Hakuna matata” i straszliwą Cruellę marzącą o futrze z dalmatyńczyków? Tych bohaterów znanych i lubianych bajek możecie spotkać w „Złotej księdze bajek do słuchania” Wydawnictwa Egmont i przypomnieć sobie ich przygody!

„Złota księga bajek do słuchania” to zbiór najpopularniejszych opowieści, które są dobrze znane z filmów Disneya i wciąż bardzo lubiane przez dzieci. W najnowszym wydaniu można je czytać, można oglądać, a także słuchać, bowiem do książki dołączona jest płyta, na której historie opowiadają aktorka Maria Seweryn oraz aktor Artur Barciś. Na dzieciaki czeka niemal 200 stron przygód, sześć niesamowitych opowieści i sześć wspaniałych interpretacji nagranych na CD.

Pozycja ta jest dobrym wyborem podczas podróży samochodem, gdy chcemy nieco wyciszyć dziecko i zrelaksować je, albo tuż przed snem, w ramach dobranocki. Moje przedszkolaki poznawały opowieści podczas poobiedniego odpoczynku i słuchały ich z wielkim zaciekawieniem i uwagą. Dodatkowym atutem księgi jest jej poręczny format  oraz kolorowe ilustracje, na których najmłodsi z łatwością rozpoznają filmowe sceny i znanych z ekranów bohaterów.

IMG_7149

To co, gotowi na wkroczenie w świat bajek Disney’a? Odprężcie się, zamieńcie w słuch i nastawcie uszy!

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *